€ 10,20 euro brutto/h

Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:24

Dam pracę w Niemczech jako pakowacz w fabryce z Hannoveru. Zatrudnienie dla 3 par przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz – pracownik produkcyjny
Miasto: Hannover, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • pracownicy zajmować się będzie pakowaniem sera krojonego przy linii produkcyjnej
  • proces pakowania polega na układaniu plastrów o odpowiedniej wadze na plastikowe tacki i wkładanie do maszyny foliującej
  • wszelkie prace wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • punktualność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie za osobę
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem i wszelkimi świadczeniami
  • samodzielne stanowisko
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: Praca Niemcy przy pakowaniu sera krojonego, Hannover

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-hannover-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 97157ec5be92329d

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera Hannover”

  1. Jestem zainteresowany w raz z partnerką ofertą pracy proszę o kontakt
    krzysiek180@vip.onet.pl

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy jeżeli jest wciąż aktualna… proszę o kontakt email aniamaruszak@wp.pl

  3. bobekmuszaki23 na 3 października 2016 @ 16:22

    Dzien dobry jestem z dziewczyna bardzo zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt telefoniczny 530737205 lub meilowy bobekmuszaki23@wp.pl