€ 8,50 euro brutto/h plus dodatki

Niemcy praca dla par Erfurt bez znajomości języka od zaraz na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 października 2015 01:44

Zatrudnienie dla par w Erfurcie przy pakowaniu i przepakowaniu towarów. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pakowanie oraz przepakowanie towaru dostępnego na magazynie – będą to głównie sprzęty RTV oraz AGD
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport wewnętrzny sprzętu za pomocą wózka elektrycznego niskiego składowania

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • ostrożność, spostrzegawczość
  • dbanie o powierzone mienie
  • umiejętność obsługi wózka elektrycznego niskiego składu
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjazdu za granicę własnym samochodem
  • wysoka wydajność, efektywność
  • duża pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dobre zarobki plus liczne dodatki godzinowe
  • możliwość podpisania stałej umowy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • zapewnione przynajmniej 151 godzin pracy miesięcznie
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-dla-par-w-niemczech-3009813.html

ID ogłoszenia: 915561ed4e444047

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par Erfurt bez znajomości języka od zaraz na magazynie”

  1. Witam

    Nazywam się Krzysiek, mój brat to Sławek, jesteśmy tą ofertą zainrteresowani. Posiadamy doświadczenia w pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, sprawni fizycznie, dyspozycyjni od zaraz.

    Kontakt telefoniczny pod numerem 697 808 701

  2. witam jestesmy zainteresowani óferta pracy prosze o kontakt 721420934 łub 721420992