€ 16 € brutto/h

Niemcy praca dla piekarzy od zaraz w Bawarii produkcja pieczywa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 03:26

Agencja personalna dla swojego klienta z Bawarii poszukuje od zaraz doświadczonych piekarzy do pracy w Niemczech przy produkcji pieczywa.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Piekarz

Region:

Bawaria-Niemcy

Obowiązki:
• klasyczne prace piekarskie, głównie przygotowywanie i wypiekanie chleba

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe i doświadczenie nie jest wymagane- ale mile widziane
• podstawowa znaj. j. niemieckiego

Oferujemy:
• 16,00 € / h (Brutto)
• W pierwszym miesiącu 80 % wynagrodzenia i darmowe zakwaterowanie
• Później pomoc w znalezieniu mieszkania
• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

O nas:
QuickJobs.de-Personal Management. Jesteśmy działającą od 2013 roku agencją zatrudnienia z siedzibą w Turyngii w Niemczech. Specjalizujemy się w rekrutacji polskich i wschodnioeuropejskich specjalistów oraz pielęgniarek i opiekunów osób starszych.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

ID ogłoszenia: 905f411ce5a4ea5

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla piekarzy od zaraz w Bawarii produkcja pieczywa”

  1. Sharanpawel na 23 września 2020 @ 16:21

    Czy ta praca jest aktualna jestem piekarzem z zawodu mam 28lat

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.