€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla Polaków na magazynie bez języka przy komisjonowaniu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 00:10

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na magazynie z Ulm dla kandydatów z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis zadań:

  • kompletowanie towaru oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • rozładunek dostaw
  • załadunek towarów na samochody
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • praktyka na stanowisku komisjonera
  • zdolność obsługiwania sprzętów na magazynie
  • motywacja
  • zdolność do osiągania wyznaczonych celów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • 40 godzin pracy w tygodniu – pełny wymiar
  • zatrudnienie na podstawie bezpośredniej umowy, podpisanej z niemieckim pracodawcą
  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowanie i częściowe opłacenie kosztów zamieszkania
  • wsparcie przy zorganizowaniu przejazdu oraz kwestiach urzędowo-formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres kontaktowy:

  • dppolskihr.2516441@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-id347888.html

ID ogłoszenia: 4845713da1e6279e