€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla Polaków na magazynie od 15.01.2014 Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 11:59

Poszukujemy pracowników na magazyn z Frankfurtu nad Menem. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla magazyniera przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Numer referencyjny: ma/11/ni

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywać prace fizyczne np przyjmowanie i wydawanie towaru.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie wózka widłowego oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • terminowości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, niezawodność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w markecie

Oferta:

  • umowa o pracę
  • dobre warunki pracy
  • pracodawca ofiaruje pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń CV, zdjęcie oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@aicrecruitment.pl

źródło: http://www.aicrecruitment.pl/rekrutacja/oferta/pokaz/11

ID ogłoszenia: 58252c188328c3d5

8 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla Polaków na magazynie od 15.01.2014 Frankfurt nad Menem”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
    Mam 22 lat
    Nie karany
    Uczciwy
    Pracowity
    Bez nałogów
    Posiadam własny środek transportu
    Prawo jazdy kat.B
    Gotowy podjąć prace od zaraz.
    Zaświadczenie o niekaralności

    Nr.kontaktowy 665 592 351
    Pozdrawiam
    Ireneusz

  2. Witam jestem zainteresowana praca . Moj nr tel to 537828465

  3. bardzo potrzebuje tej pracy jestem sumiennym pracownikiem speniam wymogi wyzej wymienione prosze o kontakt.516081525

  4. pracowity dyspozycyjny 34 lata niekarany podejmę pracę od zaraz szybko się uczę pracowałem pod presją czasu w holandii pozdrawiam rafał krzyżostaniak tel 691523369

  5. jedrzejewski na 6 stycznia 2014 @ 20:27

    Imię i Nazwisko: Tomek Jędrzejewski
    Wiek: 22 lata
    Nie karany
    Uczciwy
    Pracowity
    Bez nałogów

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy (ID ogłoszenia: 75852cac398ba919) i gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Numer kontaktowy: Telefon: 05441 9958955 lub Mobil: 98952c19a0d01514.

    Aktualnie mieszkam w Niemczech, Diepholz.

  6. mieczysław na 8 stycznia 2014 @ 09:00

    witam jestem zainteresowany pracą jestem pracowity dyspozycyjny odpowiedzialny pracowałem wcześniej jako brygadzista i tam trzeba było dotrzymywać terminy dlatego presja czasu to oczywiste mój numer tel 48 609 567 482

  7. krzychushz1 na 13 stycznia 2014 @ 12:02

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt:
    tel: 797119032
    e-mail: krzychushz@vp.pl

  8. MateuszTomczyk na 17 lutego 2014 @ 12:14

    Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Mam 20 lat i jestem w dobrej kondycji fizycznej. Posiadam europejski kurs na wózki widłowe , szybko się uczę i sądzę że sobie poradzę. Bardzo zależy mi na tej pracy. Mogę wyjechać od zaraz. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego . numer telefonu 724-523-341 . lub e-mail ; graco285@wp.pl .