€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla Polaków od zaraz w gastronomii Würzburg pomoc kuchenna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 01:38

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej w restauracji hotelowej. Zatrudnienie dla Polaków na zmywaku w Würzburgu od 19 grudnia. Pracodawca wymaga doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: okolice Würzburga, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: od 19 grudnia 2016 do 13 stycznia 2016

Obowiązki:

  • pomoc i wsparcie prac przy przygotowaniu dań
  • prace porządkowe
  • zmywanie naczyń i dbanie o czystą zastawę

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w ustalonym powyżej terminie
  • książeczka z sanepidu z aktualnymi badaniami niezbędnymi do podjęcia pracy z żywnością
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • tymczasowe zatrudnienie na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • dobre zarobki
  • pracę w ustalonym terminie
  • bezpłatne zamieszkanie oraz pełne wyżywienie na miejscu

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zagranica@jobsplus.pl

W nagłówku prosimy o wpisanie: POMOC KUCHENNA/NIEMCY

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-niemcy-id330444.html

ID ogłoszenia: 459565f7bcde0bd5