€ 12 euro/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca dla Polaków sprzątanie biur od zaraz Hamburg z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:26

Niemcy praca przy sprzątaniu biur od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • wynoszenie odpadów
  • wycieranie kurzy
  • sprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, sal spotkań, gabinetów, wind
  • dbanie o estetyczny wygląd
  • uzupełnianie środków higienicznych
  • odkurzanie
  • mycie podłóg
  • itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • gotowość podpisania warunków pracy pozwalających ochronie na sprawdzenie rzeczy osobistych oraz pracę w środowisku monitorowanym
  • zdolność do efektywnej realizacji obowiązków
  • uczciwość, pracowitość, dokładność

Zapewniamy:

  • mieszkanie zapewnione bezpłatnie na czas zatrudnienia
  • odpowiednie przeszkolenie pracownicze
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na rynku niemieckim
  • uczciwe wynagrodzenie
  • możliwość szlifowania języka niemieckiego

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Sprzątanie biur, Hamburg”

Nasz e-mail: polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 405574f791853349

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla Polaków sprzątanie biur od zaraz Hamburg z zakwaterowaniem”

  1. moniszata na 3 czerwca 2016 @ 12:15

    Dzień Dobry , wraz z koleżanką jesteśmy zaiteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt 726863940

  2. kamilka_kuki na 5 czerwca 2016 @ 09:27

    witam,
    jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt 730974891.
    Pozdrawiam Kamila K.

  3. szczwany89r na 10 czerwca 2016 @ 20:10

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy .Mieszkalem oraz pracowalem w Hamburgu 3 lata i chcialbym tu powrocic ,poniewaz czuje sie stabilnie w tym miescie .Pracowalem na magazynie i nie raz sprzatalem magazyn jak i biura w wojsku prosze o szanse .Kamil Lis nr +48796321923

  4. Krzysztof92 na 11 czerwca 2016 @ 13:02

    Szanowni Państwo,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem osobą młodą (24 lata), bardzo sprawną fizycznie, energiczną, sumienną i znającą język niemiecki na wymaganym poziomie. Proszę o kontakt na numer telefonu 692 425 529.