€ 10 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca dla Polaków w Stuttgarcie w budownictwie malarz-tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 23:39

Aktualnie poszukujemy budowlańców na stanowisko malarz-tapeciarz. Zatrudnienie przy remontach i wykończeniach w Stuttgarcie. Niemcy praca dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz-tapeciarz

Numer referencyjny: MZ/FR/KS

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 10 euro brutto/h plus dieta

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za przygotowanie sobie powierzchni do pracy, zabezpieczenie innych powierzchni aby ich nie zniszczyć.
  • Do zadań należeć będzie szpachlowanie, malowanie, tapetowanie oraz tynkowanie ścian
  • Pracodawca może również zlecić pracownikowi wykonywanie izolacji

Oczekujemy:

  • pracodawca wymaga przynajmniej 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku malarza – tapeciarza
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • chęć wyjazdu na stałe do Niemiec
  • dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji będzie posiadanie własnego samochodu
  • dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnieni odbywać się będzie w oparciu o niemiecką umowę
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie, możliwość korzystania z niemieckich świadczeń – np na dzieci i pełne ubezpieczenie
  • dobre zarobki w postaci stawki podstawowej plus diety w wysokości ok 300 euro miesięcznie
  • pracodawca zapewnia znalezienie i opłacenie miejsca zamieszkania
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości zawierającej CV oraz klauzulę o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres:

  • rekrutacja@ksps.com.pl z dopiskiem: Malarz-tapeciarz

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-id243596.html

ID ogłoszenia: 255541427406bb76