€ od 12,00€ / godz.

Niemcy praca dla spawaczy MIG, MAG i TIG w Freudenstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freudenstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2017 06:21

Biuro pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Freudenstadt poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG oraz TIG chętnych do pracy w Niemczech w zawodzie.

IPD Industrie Personal Dienstleistung w Nagoldzie jest nowoczesną firmą zajmującą się rekrutacją i zarządzaniem pracownikami tymczasowymi.Jeżeli planujesz karierę, dalszy rozwój lub kompletną zmianę zawodu, skorzystaj z naszych doświadczeń i naszych licznych kontaktów z klientami w przemyśle i handlu.
Poszukujemy pracowników w wielu zawodach i profesjach. Wszystkie oferty dostępne na naszej stronie internetowej.
Nasz doświadczony zespół oferuje Ci indiwidualne doradztwo.

Aby wzmocnić nasz zespół w Baden Württemberg, poszukujemy na stanowisko SPAWACZA w pełnym wzmiarze czasu pracy.

Zadania :
- Spawanie MIG/MAG, TIG
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Montaż komponentów w oparciu o rysunki/ instrukcje
- Kontrola jakości

Wymagania :
- Certyfikat spawacza/ zaświadczenie o przebytych
szkoleniach
- Doświadczenie zawodowe
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy :
- Stałe wynagrodzenie od 12€ na godzinę plus premia i
bonus na Święta Bożego Narodzenia
- Stałą umowę o pracę,płatny urlop, ubezpieczenie
zdrowotne i społeczne
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez
kursy i szkolenia
- Osobiste wsparcie i doradztwo
- Ciekawe zadania dla renomowanych firm

Zainteresowany naszą ofertą? Możesz zarejestrować się już dziś na naszej stronie albo wysłać dokumenty aplikacyjne (życiorys ze zdjęciem)na nasz adres mailowy.
Czekamz na Twoje zgłoszenie.

Staramy się rozpatrzyć każdy wniosek jak najszybciej, ale prosimy o cierpliwość przetwarzanie żądania może potrwać kilka dni.

ID ogłoszenia: 370598d76d03f22f

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Ipd - Industrie Personal Dienstleistung

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Ipd - Industrie Personal Dienstleistung »