€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca dla studentów bez znajomości języka Rheine od zaraz pakowanie karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2016 01:32

Oferta pracy w Niemczech na wakacje dla 4 studentów lub par bez znajomości języka w fabryce karmy dla zwierząt. Zatrudnienie w Rheine dla Polaków przy pakowaniu od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz suchej karmy dla zwierząt

Liczba wakatów: 4

Miejscowość: Rheine, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca fizyczna w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu karmy dla zwierząt
  • kontrola jakości
  • przenoszenie worków
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej legitymacji studenckiej
  • możliwość przyjechania samochodem – lub jedno auto na 2 osoby
  • brak problemów z podjęciem pracy w systemie trójzmianowym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 270 euro miesięcznie
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz aktualnym zdjęciem należy przesłać na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-studentow-pakowanie-suchej-karmy-dla-zwierzat-id368388.html

ID ogłoszenia: 913574b78daa9e45