€ 13€/h +40€ netto diety

Niemcy praca dla tokarzy CNC od zaraz w Dessau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 06847 Dessau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 00:58

Na terenie Dessau dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech w firmie przemysłowej na stanowisku tokarza CNC. Zatrudnienie przy obróbce elementów metalowych.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku tokarz CNC.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

TOKARZ CNC

Miejsce pracy: 06847 Dessau, Niemcy

Oferujemy:

– wynagrodzenie w wysokości 13€ /h. + 40€ netto dziennie diety
– zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
– nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
– stała opieka polskiego koordynatora
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
– indywidualnie ustalany termin wyjazdu
– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne
– liczba godzin zagwarantowana w umowie
– terminowo wypłacane wynagrodzenie
– dobre warunki pracy, miła atmosfera
– indywidualne podejście do każdego kandydata
– premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

– Obsługa maszyn CNC tokarek , umiejętność programowania i ustawiania maszyn mile widziana, branża metalurgiczna – ( gwint trapezowy, okrągła nić, profile śrubowe, ząbkowania, wygładzanie, rowki i rowki),
– Kontrola jakości produkowanych części za pomocą powszechnego sprzętu pomiarowego, np. Maszyna pomiarowa 3D
– Produkcja precyzyjnie dopasowanych detali na obrabiarkach
sterowanych numerycznie według planów konstrukcyjnych
Wymagane jest doświadczenie w programowaniu (np. Sterowanie
Okuma, sterowanie Fanuc)
– Pożądana jest znajomość obsługi trójwymiarowej maszyny pomiarowej lub projektora pomiarowego
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagania:

– doświadczenie na stanowisku
– język niemiecki
– prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 3415fbf6780ee680