€ 12 euro/h brutto + dieta

Niemcy praca fizyczna 2017 bez znajomości języka przy odśnieżaniu Kempten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 02:40
  • Wygasa: 6 dni, 15 godzin

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy odśnieżaniu ulic, parkingów. Oferta z Kempten aktualna do marca 2017.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Kempten, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dieta wynosząca 20 euro netto za przepracowany dzień

Obowiązki:

  • odśnieżanie powierzchni parkingów, chodników, skwerów,
  • skuwanie lodu
  • sypanie piaskiem lub sobą
  • w przypadku wyjątkowo dużych opadów również zbierani śniegu na pakę samochodu i wywożenie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • odpowiedzialność, prawdomówność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu minimalnym

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • w przypadku braku śniegu istnieją dwie możliwości – przestojowe w wysokości 50 euro dziennie lub prace porządkowe tak samo płatne
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie
  • przeszkolenie
  • pracę na czas określony

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pracownik-fizyczny/12/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-kempten/

ID ogłoszenia: 937583b5049f3579

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna 2017 bez znajomości języka przy odśnieżaniu Kempten”

  1. CageOfStars na 28 listopada 2016 @ 19:11

    jestem zainteresowany