€ 00,00

Niemcy praca fizyczna bez języka – mycie skrzynek logistycznych, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 02:38

Ciekawa propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Norymberdze przy myciu skrzynek logistycznych z pomocą maszyny myjącej.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik produkcji

(mycie skrzyneczek logistycznych)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

przyjmowanie, rozpakowywanie skrzynek logistycznych do mycia (są plastikowe i w różnych rozmiarach),
ściąganie szpachelką przylepionych etykiet
obsługa maszyny myjącej tzn. wkładanie i wyciąganie skrzynek z taśmy czy odbiór umytych skrzynek z maszyny myjącej
układanie umytych skrzynek na palecie

Wymagania:

doświadczenie w pracy fizycznej
gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy
motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
zaangażowanie w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

pomoc konsultanta w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
możliwość podjęcia długofalowej współpracy
terminowe wynagrodzenie
praca w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany – ranna i popołudniowa, od poniedziałku do piątku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

email: lilianna.mikolajczyk@mondi-polska.pl

ID ogłoszenia: 667577f5ae688181

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca fizyczna bez języka – mycie skrzynek logistycznych, Norymberga”

  1. Monika.pierchala na 12 lipca 2016 @ 15:10

    Jestem zainteresowana państwa ofertą. Proszę o dalsze informacje na mój e-mail Monika.pierchala@onet.pl Z podziękowaniem

  2. wiesiek62 na 18 lipca 2016 @ 21:43

    Szukam pracy od 1 sierpnia posiadam uprawnienia na wózki widłowe praca w Niemieckiej firmie na produkcji nie jest mi obca proszę o kontakt. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz