€ 2600 +dieta, zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:28

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze przy przeprowadzkach dla pracowników fizycznych. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Zarobki: 2600 euro brutto miesięcznie plus dieta za każdy dzień pracujący w wysokości 15 euro netto

Termin rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca w zespole do przeprowadzek, świadczonych dla firm oraz klientów prywatnych
  • zadania są zróżnicowane aczkolwiek mają na celu sprawne i terminowe zdemontowanie, zabezpieczenie, przewiezienie a następnie rozładunek i montaż rzeczy/mebli/sprzętów klientów
  • często mogą zdarzyć się wyjazdy za miasto z noclegami w hotelach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na 3 miesiące próbne
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy za granicą
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach
  • ubezpieczenie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fp/a/11/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8105dc324560e9f4

12 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower 2019”

  1. Witam. Jestem zainteresowana powyższa propozycja. Prosze o kontakt pod tel.696458610 mogę podjąć pracę od , zaraz jestem osobą ktore powierzone obowiazki wykonuje sumiennie , punktualny. Pozdrawiam

  2. Remigiuszrozmus na 12 listopada 2019 @ 13:11

    Proszę o kontakt +4915758589191

  3. Remigiuszrozmus na 12 listopada 2019 @ 13:12

    Jestem zainteresowany +4915758589191

  4. Adrian Lutka na 16 listopada 2019 @ 14:17

    Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy przy przeprowadzkach proszę o kontakt dojeżdzał właśnie do hannoveru 505283002

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą nr telefonu 500 425 028 wieckowski.damian@wp.pl

  6. Witam
    Trzech facetów w wieku 26-28 chętnych do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt na krzeminski.k@o2.pl

  7. Michal199029 na 29 listopada 2019 @ 12:06

    Witam 2 wysportowane trenujące bex nałogow osoby w wieku 29 i42 lata inteligentne nie bojące się pracy jedna z bdb nienieckim są bardzo zainterwsowane daną ofertą pracy ew kontakt 667741990

  8. Jestem zainteresowany arturglab21@gmail.com

  9. Michal199029 na 2 grudnia 2019 @ 17:48

    Witam mam 29lat bez nałogów bdb .sprawność fizyczna złota rączka ogarniam budowlanke ślusarke mechanike montarze itd od 5 lat w De mieszkam w ok Hannoveru gotowy zacząć od jutra . Michał tel.004915129933707 . Pozdrawiam

  10. Michal199029 na 2 grudnia 2019 @ 17:53

    Witam mam 29 lat bez nałogów bdb. Sprawność fizyczna złota rączka ogarniam budowlanke ślusarke mechanike monterke itp.od 5 lat w De dobrze mówię po Niemiecku mieszkam w ok hannoveru z możliwością przeprowadzenia się, gotowy zacząć od jutra Michał tel 004915129533707.Pozdrawiam

  11. Witam jestem zainteresowany praca mój numer 602246888

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.