€ 8,70 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2015 01:50

Niemcy praca dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego przy wykładaniu towaru w sklepie budowlanym. Ogłoszenie z Leverkusen od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Leverkusen

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnienie odbywa się w dużym sklepie budowlanym z akcesoriami do domu i ogrodu.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykładanie towarów w swoich działach. Inne zadania to prace inwentaryzacyjne, porządkowanie.

Oczekiwania:

  • doskonałe zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do prawidłowego wykonywania zadań
  • energiczność, zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna

Oferta:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się, dopięciu spraw urzędowych
  • zapewnione zamieszkanie na 3 miesiące
  • pracodawca sam decyduje o przedłużeniu umowy pracownikom
  • praca odbywa się w systemie zmiennym – pracownika obowiązuje 5 zmian w tygodniu po 8 godzin
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,

Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Pracownik sklepu budowlanego, Leverkusen, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.
Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 24255b8b2af65b52

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Leverkusen”

  1. E.Kazaniecki na 6 sierpnia 2015 @ 14:04

    Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą spełniam wszystkie Państwa oczekiwania. Bardzo prosił bym o kontakt tel. 015217836029 bądz mailowy e.kazaniecki@wp.pl . Pozdrawiam Edward Kazaniecki