€ 1450 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla par wykładanie towaru Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 marca 2016 05:41

Sklep wielkopowierzchniowy z Dortmundu oferuje zatrudnienie dla par. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy wykładaniu towaru od kwietnia 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od 8 kwietnia 2016

Opis stanowiska:

  • jest to ciężka praca fizyczne w sklepie wielkopowierzchniowym
  • pracownik zajmować się będzie wykładaniem produktów na półki, zmianę ekspozycji zgodnie z wytycznymi, rozładunkiem dostaw, itp.
  • kierownik może zlecić inne prace

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od 8 kwietnia bieżącego roku
  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • mobilność – gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • bezwzględna uczciwość oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • płatne zakwaterowanie, miesięcznie koszty za kwaterę to 120 euro od osoby lub 200 euro w przypadku par

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Dortmund. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 59256f9de9f929ca

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla par wykładanie towaru Dortmund”

  1. Kasia7674 na 29 marca 2016 @ 23:13

    Witam
    Jesteśmy małżeństwem bardzo byśmy chcieli podjąć pracę od zaraz posiadamy doświadczenie Bardzo proszę o odpowiedz na 334578@wp.pl

  2. Witam jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz na dlugi okres czasu . Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą w branż logistycznej jak i na produkcji . Bardzo zależy nam na pracy. Prosimy o kontakt : +48 733 427 179