€ 2100 euro brutto + premie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka pomocnik śmieciarza od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2016 04:10

Pilnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Zarobki: 2100 euro brutto + premie

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Start: od września 2016

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna w zespole, polegająca na ustawianiu kubłów pod śmieciarkę
  • czasem należy załadować na pakę worki ze śmieciami

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pilnej pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na pracę w trudnych warunkach
  • zdolność do przestrzegania zasad BHP
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • szybkość, zwinność, zorganizowanie

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • płatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w Stuttgarcie
  • pracę na niemieckiej umowie z ubezpieczeniem i gwarancją odprowadzania składek
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomocnik śmieciarza, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 82457c35b26d8dd9

19 Odpowiedzi na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka pomocnik śmieciarza od zaraz Stuttgart”

  1. Witam serdecznie, Byłbym bardzo zainteresowany tą pracą, Proszę o kontakt na numer 693804780

  2. Witam wraz kolega jestesmy zainteresowani 2 wakatami. Mozemy podjac prace od zaraz.

  3. Witam.
    Interesuje mnie oferta pracy związana Pomocnik śmieciarz, Stuttgart.
    Na jaki adres można wysłać e-mail?

  4. Witam serdecznie…
    Jestem zainteresowany pracą najlepiej w Berlinie jako kurier ewentualnie przy pakowaniu lub na produkcji.Wiek lat 47 prawo jazdy B od 1986 roku praktykujący bez wypadków,uczciwy,spokojny.Język niemiecki w trakcie nauki w stopniu minimalnie komunikatywnym lubiący niemców…
    Dyspozycyjny od 05.09.16
    stan cywilny żonaty,niepijący nałogowo
    tel.kont.48/737 45 45 22.
    e-mail: krokodyl7@onet.eu
    Pozdrawiam Arkadiusz Krok-Adamski

  5. Witam jestem zainteresowany praca nr telefonu 884100981

  6. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą
    Prosze o kontakt dan21mik@onet.eu

  7. gacuna@o2.pl na 2 września 2016 @ 20:22

    Proszę o kontakt to mój numer telefonu

    Bitte kontaktieren Sie meine Telefon nummer

    514 473 357

    Bitte dringend kontaktieren Arbeit Ich bin bereit, sofort zu akzeptieren

  8. Damian1832 na 3 września 2016 @ 10:47

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt mój numer +48669167751 j.niemiecki średnio komunikatywny dyspozycyjny jestem od zaraz z góry dziękuję

  9. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. mój nr tel 537080707 i e-mail Kontad1001f@wp.pl

  10. mariuszala na 5 września 2016 @ 10:39

    Jestem zainteresowany pracą pomocnik smieciarza ,Stuttgart mail mariuszroz-71@tlen.pl

  11. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt. Oto mój e-mail dam.w@interia.pl oraz numer telefonu 535201777.

  12. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam prawo jazdy ka.B,C kontakt:667413383 e-mail sebastiansojda@wp.pl

  13. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt. tel.792904367 email loboss@poczta.fm

  14. JAKUB SZYMANSKI na 11 września 2016 @ 12:56

    WITAM.jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pomocnik śmieciarz .dodatkowo posiadam uprawnienia na ładowarki teleskopowe [wielozadaniowy nośnik osprzętu wszystkie typy ]mój nr. 723488641 e-mail kuba2439@o2.pl

  15. time. wrona na 22 września 2016 @ 13:17

    23 lata od zaraz +4915129463368

  16. Zainteresowany oferta pracy, chętne 4 osoby konakt 603821049

  17. jestem zaiteresowany prosil bym kontakt pod numerem781486713

  18. jestem zdecydowany zacząc od razu 519 527 766