€ 13,25/h +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w sklepie od zaraz dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 02:49

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta fizycznej pracy w Niemczech. Od zaraz zatrudnienie w sklepie z Berlina dla par bez znajomości języka przy wykładaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik sklepowy

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Stawka godzinowa: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku pracownika sklepu wielkopowierzchniowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek w konkretnych alejkach – kontrolowanie jakości produktów, zdejmowanie z półek, wycieranie regałów, wykładanie nowych towarów, aktualizacja cen
  • obowiązkiem będzie również przygotowywanie ekspozycji tematycznych – np. sezonowych warzywnych
  • dbanie o porządek również na magazynie

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy samodzielnie oraz w grupie
  • zaangażowanie, pracowitość
  • pełna samodzielność
  • własne auto i prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, 2 osobowe pokoje z dostępem do wspólnej kuchni oraz łazienki
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • pełne wsparcie koordynatora – pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, w bankach, urzędach również
  • asystowanie u lekarzy, drobne tłumaczenia urzędowe w razie konieczności

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a4/10/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5405f6a5d655dc80

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.