€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna dla komisjonera na magazynie w Ulm bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 listopada 2014 19:59

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla Polaków na magazynie z Ulm w charakterze komisjonera-pakowacza. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: różne – Ulm, Bremen, Kolonia, Hamburg, Langenau

Zarobki: do uzgodnienia

Numer referencyjny: 11/2014KO

Obowiązki:

  • komisjonowanie towarów
  • przygotowanie i zabezpieczenie przed wysłaniem
  • rozładunek i załadunek towarów na samochody dostawcze
  • pomoc w utrzymaniu porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień z użyciem skanera, monitorów lub systemu słuchawkowego oraz praktyczna umiejętność obsługi akumulatorowego wózka widłowego niskiego składowania
  • pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • osoba do 40 roku życia
  • wytrzymałość fizyczna
  • pracowitość oraz odpowiedzialność
  • duża motywacja oraz zaangażowanie
  • obowiązkowe jest również znajomość liczebników niemieckich do 1000
  • zaletą będzie znajomość języka oraz własny samochód
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie odbywać się będzie na niemieckiej umowie o pracę
  • zamieszkanie
  • wsparcie Polskiego personelu
  • wyższe stawki godzinowe za nadgodziny i pracę w nocy
  • uczciwe zarobki w postaci stawki podstawowej plus diety
  • zapewniony pakiet szkoleń

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o kontakt mailowy na adres:
adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2575890.html

ID ogłoszenia: 499546ca957b41c3

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca fizyczna dla komisjonera na magazynie w Ulm bez języka”

  1. Witam. Mam 23 lata z wykształcenia Ślusarz. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy i własny samochód. Gotowy do pracy od zaraz. Jeśli była by możliwość chciałbym przesłać do Państwa swoje CV. Kontakt do mnie tel. 0048 733 480 801 Lub e-mailrafaljaworski91@wp.pl
    Pozdrawiam Serdecznie
    Rafał.

  2. Zainteresowany proszę o kontakt 535709092 lub mail djchata@op.pl pozdrawiam