€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka Essen na magazynie kurierskim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:48

Zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej z Essen dla par przy rozładunku i sortowaniu paczek kurierskich. Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na zmianie nocnej.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę plus dodatek 0,75 euro brutto za pracę na zmianie nocnej

Obowiązki:

  • prace pomocnicze na magazynie firmy kurierskiej
  • zatrudnienie w centrum logistycznym przy rozładunku paczek i sortowaniu ich na miejscu
  • niektóre paczki trzeba będzie zapakować na samochody dostawcze a inne na większe auta do rozwózki w inne tereny kraju

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dbanie o powierzone mienie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zwinność, sprawność, szybkość

Zapewniamy:

  • na miejscu bezpłatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania w atrakcyjnych warunkach i uczciwej cenie
  • każdy pracownik będzie objęty programem lojalnościowym

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca na magazynie kurierskim, Essen″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 602562d5136ca072

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna dla par bez znajomości języka Essen na magazynie kurierskim”

  1. Witam.
    Razem z siostrą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    Jesteśmy gotowi podjąć się pracy choćby zaraz!
    Jesteśmy osobami
    Proszę o kontakt w razie zainteresowania
    Telefon: 537 778-760