€ 7 euro brutto

Niemcy praca fizyczna dla par sortowanie-metkowanie ubrań bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 03:39

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz bez języka niemieckiego przy sortowaniu, metkowaniu ubrań w centrum logistycznym znanej marki odzieżowej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 7 euro brutto za godzinę
Liczba wakatów: 6

Obowiązki:
– przepakowywanie ubrań
– sortowanie, metkowanie odzieży, naklejanie oznaczeń
– montaż zabezpieczeń antykradzieżowych (tzw. „tagowanie”)
– pakowanie odzieży do wysyłki

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dobry wzrok
– umiejetnośc szybkiej nauki
– wytrzymałość fizyczna
– gotowość do pracy zmianowej w tym na noce
– doświadczenie oraz język niemiecki mile widziane
– praca tylko dla par (wspólne zakwaterowanie)

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy czasowej
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (200-250 euro od pary miesięcznie – 1 pokój w mieszkaniu 2 lub 3 pokojowym)
– brak prowizji po stronie pracownika
– bezpłatne wsparcie przy wszystkich formalnościach
– pomoc polskiego koordynatora projektu

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „metkowanie odzieży Hamburg”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 89153fa69e3a9d76

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna dla par sortowanie-metkowanie ubrań bez języka Hamburg”

  1. kinguska1211kinguska na 27 sierpnia 2014 @ 20:02

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy jestem sumienny dokładny szybko się uczę czekam na kontakt.. 697780057

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.