€ do ustalenia

Niemcy praca fizyczna dla par od zaraz bez języka Dortmund sortowanie śmieci

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:43

Sortownia odpadów z Dortmundu pilnie poszukuje pary do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu śmieci. Oferta do podjęcia od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Liczba wakatów: 8 – poszukujemy 4 pary

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: do ustalenia

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • Praca wymagająca dużej sprawności fizycznej polegać będzie na sortowaniu odpadów przy taśmie produkcyjnej.
  • Konieczne jest wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedni kandydat powinien cechować się spostrzegawczością
  • energiczność
  • zorientowanie na dążenie do narzuconych celów

Oferujemy:

  • możliwość pracy dla par
  • zorganizowane zamieszkanie niedaleko zakładu pracy
  • pełna odzież robocza z uwzględnieniem obuwia, rękawiczek oraz maseczki
  • zapewnione ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • praca na podstawie niemieckiej umowy początkowo na czas określony z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Sortowanie odpadów, Dortmund″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 80854fa27bd394c2

4 komentarze na “Niemcy praca fizyczna dla par od zaraz bez języka Dortmund sortowanie śmieci”

  1. Madziuleczka23 na 9 marca 2015 @ 16:40

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy mój nr tel 667889398

  2. dawidarjan12345 na 9 marca 2015 @ 19:19

    jestem zainteresowany wasza ofertą wraz z kolegą jestesmy rzetelni i pracowici prosze o kontakt nr tel 508464060

  3. sebastian94 na 9 marca 2015 @ 20:22

    Witam.
    Jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    Bardzo prosze o kontakt 731-055-102.

  4. marcinkomiks na 20 marca 2015 @ 11:15

    Witam jestem zainteresowany Państwa oferta pracy prace mogę podjąć od zaraz przebywam na terenie Niemiec Castrop-Rauxel posiadma własny srodek transportu tel kontaktowy +4915211602371

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.