€ 9,30 euro brutto za godzinę

Niemcy praca fizyczna dla par w Stuttgarcie przy sprzątaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 01:10

Firma ze Stuttgartu poszukuje pary do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu placówek i obiektów. Oferta dla Polaków bez doświadczenia na stałe.

Stanowiska: Sprzątacz i sprzątaczka – oferta dla par

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Wynagrodzenie: 9,30 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pary które zatrudnimy będą miały za zadanie sprzątać w obiektach, placówkach i biurach.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie łazienek, toalet, wynoszenie śmieci, odkurzanie, sprzątanie szatni i poczekalni.
  • Inne zadania przy sprzątaniu zależne od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • duża dokładność, pracowitość, szybkie tempo pracy
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • schludność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie samochodu będzie mile widziane
  • gotowość i chęć wyjazdu na stałe
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • umowę niemiecką
  • dobre stawki godzinowe
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki
  • po przyjeździe zapewnione zamieszkanie
  • nadgodziny

Aplikacja:
Telefonicznie pod numerem: 12 661 64 00
lub mailowo, CV należy przesłać na adres: rekrutacja@zeitmann.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2344j1/

ID ogłoszenia: 1785475b7613a822

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna dla par w Stuttgarcie przy sprzątaniu od zaraz”

  1. piotr1987 na 3 marca 2015 @ 14:18

    dzień dobry jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt +31659110106 pozdrawiam Piotr