€ 1520 euro brutto/mc + mieszkanie

Niemcy praca fizyczna Erfurt bez języka od zaraz sortowanie ubrań używanych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 03:07

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Erfurcie od zaraz dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej przy linii produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Start: od zaraz

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1520 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to praca wymagająca dużej sprawności i zwinności, polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej pod kątem jakościowym oraz rodzajowym
  • zadania polegać będą również na składaniu i pakowaniu odzieży

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • szybkie tempo pracy
  • możliwość pracy zmianowej oraz po godzinach jeżeli zajdzie taka konieczność
  • dyspozycyjność od zaraz lub od lipca 2016

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • początkowo umowę na 3 miesiące
  • bezpłatne przejazdy między zamieszkaniem a zakwaterowaniem
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z obowiązków możliwość przedłużenia umowy
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „sortowanie-ubrań/06/16″ należy przesłać mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Koniecznie należy załączyć zgodę n przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/erfurt-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 717575f344d68765

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna Erfurt bez języka od zaraz sortowanie ubrań używanych”

  1. Witam, mam 3 osoby chętne do pracy od zaraz, proszę o kontakt pod numer 724-728-002 :)