€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna na lotnisku w Monachium dla pracownika obsługi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:47

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku pracownik obsługi lotniska-przy bagażach. Zatrudnienie odbywać się będzie na lotnisku w Monachium.

Stanowisko: Pracownik obsługi lotniska

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawne rozładowanie bagaży z luków, transport i rozładunek.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie środków transportu, urządzeń do odpraw i taśm bagażowych.
  • Osoba zatrudniona będzie w stałym kontakcie z innymi służbami pracującymi na lotnisku.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1 – komunikatywna
  • duża dokładność, wydajność
  • możliwość pracy na zmiany
  • siła i dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • zaletą będą aplikacje od osób z własnym samochodem

Gwarantujemy:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zapewnione gruntowne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • zamieszkanie
  • dobre zarobi oraz premie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 13654380a98f22d0

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna na lotnisku w Monachium dla pracownika obsługi”

  1. witam
    jestem zainteresowany i chętny do pracy
    mój kontakt agu.emi02@tlen.pl
    tel. 536894670