€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna na magazynie z zabawkami od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 marca 2014 18:30

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami i artykułami dziecięcymi. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik którego zatrudnimy na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień, komisjonowanie oraz kontrolowanie dostaw.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie towarów, przygotowanie do wysyłki lub wydania klientom,
  • Obowiązkiem będzie skanowanie, etykietowanie, sortowanie towarów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za raportowanie błędów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • wykształcenie przynajmniej zawodowe
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • prawo jazdy kat B i możliwość przyjazdem autem- mile widziane
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • pracowitość, zaangażowanie

Oferta:

  • Zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie
  • pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z podjęciem pracy w Niemczech
  • pomoc Polaka na miejscy pracy

Aplikacja
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:praca@cbsbutler.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pakowanie-zabawek_i330

ID ogłoszenia: 806531728a814fad