€ atrakcyjne

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez języka sortowanie przesyłek na magazynie Amazon, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 00:07

Na magazynie firmy Amazon we Frankfurcie nad Menem dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomość języka przy sortowaniu przesyłek. Zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych z WiFi.

Stanowisko : Sortowanie przesyłek

Miejsce pracy : okolice Frankfurtu nad Menem

Zakres obowiązków:
– praca w magazynie Amazon
– sortowanie lekkich przesyłek
– praca stojąca

Wymagania:
– chęci i motywacja do pracy
– nie wymagane doświadczenie (przyuczenie)
– nie wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy :
– stała praca na pełny etat na 3 zmiany
– praca w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Frankfurtu nad Menem)
– niemiecka umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
– zakwaterowanie w mieszkaniach, w pokojach dwuosobowych z WiFi
– wypłaty miesięczne
– prosimy ze sobą zabrać pościel (kołdra, poduszka) oraz podstawowe naczynia.
– po przepracowaniu dwóch miesięcy zwrot kosztów za transport z Polski do Niemiec

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Natalia +48 577 901 099 Kamila + 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver – KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 90061af6f54db290

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez NataliaKlaverTeam

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez NataliaKlaverTeam »