€ od 1435€/m brutto + 500€ bonus

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako pracownik pralni ok Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Oldesloe /koło Hamburga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała umowa o pracę
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2017 02:13

Od zaraz możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech jako pracownik pralni zlokalizowanej niedaleko Hamburga. Oferta bez doświadczenia z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Kooperacja międzyludzka – lokalnie usytuowani – na skalę europejską połączeni!HR in Time to Agencja Pracy, która w północnej części Niemiec specjalizuje się w rekrutacji i pomaga w zatrudnianiu pracowników na regionalnym rynku pracy. Współpracujemy z pracodawcami z wielu branż. Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalne doradztwo (polsko-, niemieckojęzyczne) i wspieramy rozwój kariery zawodowej pracowników.

Współpraca z nami oznacza Twoj profit!
Dla jednego z naszych renomowanych Klientów, z siedzibą w Bad Oldesloe koło Hamburga, poszukujemy obecnie osób na stanowisko

Pracownik pralni (k/m)od 1435€/m brutto + 500€ bonus

Nasza oferta:
- praca na caly etat
- wynagrodzenie ponadtaryfowe od 1435€ rutto przy 151 godz. pracy + dodatki do urlopu i dodatki Bożonarodzeniowe
- 500€ Bonus- kto do 15.05 2017 rozpocznie u nas prace i przepracuje 4 miesiace (100% obecność), otrzyma jednorazowo 500€ brutto jako bonus
- 150€ Bonus- „pracownik werbuje pracownika”: Za każdego zwerbowanego pracownika, który przepracował 8 tygodni, osoba werbująca otrzyma jednorazowo 150€ brutto jako bonus
- stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
- pracodawca przychylnie nastawiony do polskich pracowników
- opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
- zapewnione zakwaterowania czesciowy wklad wlasny 9€/dzien
- wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy

Zakres obowiązków:

Przyjmowanie prania
Obsługa maszyn piorących i suszących
Ręczne i maszynowe prasowanie prania
Składanie prania
Oznaczanie prania
Pakowanie i przygotowanie prania do wysyłki

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (czytanie i rozumienie zagadnień)
Wytrzymałość fizyczna
Chęć do pracy w systemie 2-zmianowym
Skrupulatny i czysty styl pracy
Prawo jazdy i własny samochód

Czekamy na kontakt z nami!W razie osiągnięcia dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą konsultantką, Panią Iwoną Petrus pod numerem 0049 – 40 – 696 358 790.
Oferty można przesyłać mailowo na bewerbung@hrintime.de, lub drogą pocztową. Prosimy również o podanie wynagrodzenia i terminu gotowości do pracy.Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:
Przy przesłaniu mojej/ Pani/Pana oferty pracy (CV) nie jestem/nie jest Pani/Pan zobowiązany/a do udostępnienia zdjęcia osobistego. W przypadku dobrowolnego udostępnienia zdjęcia osobistego, wyrażam jednoczesnie zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych (w tym zdjęcie osobiste) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Potwierdzam, iż podane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. W przypadku sfinalizowania umowy między Panem/Panią i HR in Time, dokument dotyczący danych osobowych będzie stanowił część zawartej umowy. W przypadku podania falszywych danych osobowych, pracodawca ma prawo do unieważnienia umowy o prace i wystąpienie o odszkodowanie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

ID ogłoszenia: 29558f852a271d45

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR in Time
  • Zarejestrowany od: 27 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez HR in Time

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR in Time »