€ 1450 netto/mc + zamieszkanie i dodatki

Niemcy praca fizyczna od zaraz Kassel bez znajomości języka przy sortowaniu paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:33

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych do podjęcia od zaraz przy sortowaniu paczek. Oferta z Kassel dla osób bez znajomości języka na magazynie przeładunkowym firmy kurierskiej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin: od zaraz
Miasto: Kassel, Niemcy
Wynagrodzenie: 1450 euro miesięcznie netto plus dodatkowo 10 euro netto dodatkowo za przepracowanie nocki

Zakres zadań:

  • praca w centrum przeładunkowym dużej firmy kurierskiej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek i załadunek paczek oraz przesortowanie ich na magazynie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja
  • wytrzymałość
  • solidność, pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę do końca bieżącego roku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz różnego rodzaju premie i dodatki
  • pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie na czas określony do końca bieżącego roku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń zatytułowanych: „fizyczna-na-magazynie/10/16″ wraz z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kassel-sortowanie-paczek/

ID ogłoszenia: 8655811297a1d0ed