€ 10 euro brutto/h + premie

Niemcy praca fizyczna od zaraz na myjni bez języka w auto-spa Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 października 2016 04:41

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej w auto-spa. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu samochodów osobowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej
Lokalizacja: Hamburg
Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy plus premie i napiwki od klientów
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na myjni samochodowej przy sprzątaniu oraz myciu aut
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań zgodnie z pakietem wybranym przez klienta
  • do zadań należy – mycie i polerowanie, odkurzanie wnętrz, konserwacja plastików, mycie szyb od środka, przecieranie kokpitu, pranie tapicerki, itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość, zwinność, dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie i wysoka motywacja
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • 3 miesięczną umowę z możliwością zatrudnienia na stałe dla pracowników najlepszych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie płatne 150 euro miesięcznie oraz konieczność pokrycia opłat licznikowych
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: fizyczna-na-myjni11/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 36580d214ce236a