€ 1600 euro brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz mycie, pielęgowanie aut w myjni Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:00

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy przy myciu i polerowaniu samochodów. Praca w Niemczech na myjni samochodowej z Monachium. Oferta od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 1600 euro brutto

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne przy myciu i polerowaniu aut.
  • Obowiązkiem będzie sprzątanie samochodów wewnątrz-odkurzanie, czasem pranie foteli oraz na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • kondycja fizyczna, brak problemów zdrowotnych
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 1600 euro brutto/h
  • zapewnione płatne zamieszkanie płatne- koszt miesięczny to 100 euro
  • zatrudnienie na pełny etat po 40 h tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowqne powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/mycie-i-pielegnacja-samochodow-id240466.html

ID ogłoszenia: 61953ff23d5769cc