€ 13,40/h brutto + dodatki

Niemcy praca fizyczna 2018 od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2018 03:08

Zatrudnienie w Dortmundzie dla pracowników fizycznych przy przeprowadzkach. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,40 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy fizycznej przy świadczeniu usług przeprowadzek dla firm i klientów prywatnych
  • jest to praca zespołowa polegająca na demontażu, odpowiednim zabezpieczeniu i przewozu towarów i sprzętów klientów oraz montaż na miejscu

Wymagania:

  • konieczna wysoka sprawność fizyczna i dobra kondycja
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i prawem jazdy kat.B lub C
  • zręczność, zdolności manualne
  • zdolność do logicznego myślenia
  • umiejętność współpracy
  • samodzielność
  • gotowość do wyjazdów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę
  • bardzo dobre zarobki w tym dodatkowo dieta 15 euro za dzień pracy netto
  • elastyczny grafik
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę i koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Dortmund 04/2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4545abea81b71ec7

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna 2018 od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Dortmund”

  1. jestem powaznie zainteresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt meilowy bądz telefoniczny to się dogadamy mój numer 697298554 e-mail tomitoo1@wp.pl