€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy recyklingu bez języka dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 23:54

Sortowania surowców z Hamburga zatrudni pary do fizycznej pracy w Niemczech przy recyklingu. Oferta na linii produkcyjnej dla par bez doświadczenia, dostępna od zaraz.

Stanowisko: Pracownik przy recyklingu

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • Zatrudnieni będą odpowiedzialni za sortowanie odpadów ze względu na grupy surowców: metal, guma, szkło, plastik.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmiany
  • dobry wzrok
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest u jednej osoby na parę
  • sumienność
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie od 15.09.2014
  • pracodawca organizuje miejsce zakwaterowanie, koszty opłaca pracownik
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • zatrudnienie odbywa się na legalnych niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki emerytalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres z nazwą miasta najbliższą miejscu zamieszkania:

  • raciborz@silesiapersonal.pl
  • gliwice@silesiapersonal.pl
  • opole@silesiapersonal.pl

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-surowcow-dla-pary-id243592.html

ID ogłoszenia: 13554120cb3a5e73

4 komentarze na “Niemcy praca fizyczna od zaraz przy recyklingu bez języka dla par Hamburg”

  1. sylwiajasinska17 na 17 września 2014 @ 22:53

    witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 667813099

  2. Chętnie podejmę prace przy recyklingu pozdrawiam 501162213

  3. Witam jestem zainteresowany oferta mieszkam w Hamburg moj mail tomaszs247@googlemail.com

  4. Mateusz Hadryan na 23 listopada 2014 @ 11:49

    witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy posiadam doświadczenie znam Również język niemiecki., mogę zacząć od zaraz iż mieszkam w hamburgu. Zależy mi na pracy. proszęo kontakt 017667184999 lub Mateusz.hadus@op.pl