€ 1,500.00

Niemcy praca fizyczna personel sprzątający w Fürth obok Nürnberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fürth obok Nürnberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:41

Poszukiwany personel sprzątający do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu. Możliwość zatrudnienia w Fürth obok Nürnberg ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Fürth obok Nürnberg

Wynagrodzenie: ok. 1500 euro netto miesiąc

Zadania: Praca polega na sprzątaniu np: uporządkowanie pomieszczeń, mycie podłóg, dbanie o porządek. Do zadań należeć będzie również wykonywanie poleceń pracodawcy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu- udokumentowane świadectwami
  • samodzielność oraz pracowitość
  • znajomość języka niemieckiego komunikatywnie

Oferujemy:

  • możliwość stałego zatrudnienia
  • opiekę polskiego biura
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc przy relokacji
  • podczas miesięcy letnich pracodawca zapewnia dietę po przepracowaniu 9 h w wysokości 8 euro netto

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV z dopiskiem ‘Personel sprzątający w tytule’ oraz wszelkimi dokumentami potwierdzającymi doświadczenie i numery telefonów do poprzednich pracodawców na adres:
biuro@eucbr.pl

Katarzyna Szeszuła
Tel.: +48 784 495 684
E-Mail: biuro@eucbr.pl

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
ul. Boh. Getta Warszawskiego 24c/202; 70-302 Szczecin
NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;
Tel.: +48 784 495 684, +47 21 37 9771

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/personel-sprzatajacy-niemcy-praca-fizyczna-furth-obok-nurnberg/

ID ogłoszenia: 656522339f069795