€ 8,19 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna przy pakowaniu na magazynie bez języka Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:28

Poszukujemy Polaków do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie na stanowisku: Pakowacza. Zatrudnienie w Bamberg przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Niemcy, Bamberg

Zarobki: 8,19 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać i pakować zamówienia klientów
  • Do obowiązków będzie należało sortowanie oraz przygotowanie palet do wydania.
  • Praca fizyczna.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pakowaniu na magazynie
  • duża motywacja
  • dobra sprawność fizyczna
  • zręczność
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferta:

  • Zatrudnienie niemieckie
  • praca na rok, później możliwość przedłużenia
  • zapewniony płatny urlop wypoczynkowy
  • zarobki to stała stawka godzinowa
  • ubezpieczenie oraz składki
  • zakwaterowanie na koszt pracownika
  • opieka współpracownika Polaka
  • dla zainteresowanych istnieje płatna możliwość wyjazdu do Niemiec ze Szczecina dnia 20,07.2014

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowacz-pakowaczka-od-zaraz-wyjazdy-w-niedziele-ze-szczecina_i1387

ID ogłoszenia: 4153c7f791077fe

3 komentarze na “Niemcy praca fizyczna przy pakowaniu na magazynie bez języka Bamberg”

  1. Witam,

    Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Nigdy nie karani, bez nałogów. Proszę o kontakt e-mail: matis991@poczta.fm lub telefon +48 513-329-546 Możliwość przyjazdu własnym samochodem.

  2. Witam ,
    Mam na imię Rafał , mam 33 lata i jestem gotowy aby wyjechać 20 do pracy , mieszkam pod Warszawą i nie posiadam żadnych nałogów ,znam się na pracy fizycznej ,obecnie od 5 lat jestem Handlowcem w renomowanej firmie .
    Kontakt do mnie :
    tel : 663 438 020
    mail : rafal.slupecki@wp.pl

  3. arleta02 na 28 lipca 2014 @ 15:40

    Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą, Dziewczyna 20 lat chłopak 22. Gotowi do wyjazdu w każdej chwili. prosimy o kontakt. Arletaleszcz@gmail.com lub na telefon 508806099. Pozdrawiamy.