€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna przy przeprowadzkach dla kierowcy kat.C Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:13

Aktualnie poszukujemy pracownika fizycznego w charakterze kierowcy kat.C. Praca w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Norymbergi przy rozładunku, załadunku i transporcie.

Stanowisko: Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Norymberga

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Stanowisko wymagać będzie załadunku i rozładunku rzeczy klientów.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie zabezpieczanie i pakowanie mienia klientów
  • Do zadań należeć będą wszelkie prace pomocnicze przy przeprowadzkach
  • głównym zadaniem będzie przewóz mebli i innych rzeczy klientów do wyznaczonego punktu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup
  • posiadanie prawa jazdy kat.C
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • motywacja do podjęcia tej pracy
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Oferujemy:

  • zatrudnienie niemieckie
  • zapewnione legalne warunki pracy, ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • zamieszkanie
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/kierowca-kat-c-do-przeprowadzek-niemcy-2412140.html

ID ogłoszenia: 8653b9b08ab704c