€ do ustalenia

Niemcy praca fizyczna w restauracji hotelowej dla pomocy kuchennej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2013 12:42

Restauracja hotelowa poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przygotowaniu potraw dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: do ustalenia z pracodawcą

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc kucharzowi na kuchni w restauracji.
  • Do zadań należeć będzie krojenie, przygotowanie posiłków, sprzątanie.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu
  • praca na pełny etat, umowa bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
CV w języku niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres: job@united-you.com

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,80716,pomoc-kuchenna-w-restauracji.html

ID ogłoszenia: 77152a884e88fd7a