€ 5 euro netto

Fizyczna praca Niemcy w rolnictwie dla par robotnik gospodarczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:27

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla par w gospodarstwie rolnym. Ogłoszenie aktualne przy hodowli zwierząt, pracach polowych w rolnictwie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Robotnik gospodarczy

Gdzie: Niemcy

Płaca: 5 euro netto

Możliwość pracy dla par.

Zadania:

  • Praca w Gospodarstwie rolnym polegająca na typowych prac wynikających z prowadzenia gospodarstwa. Do obowiązków pracowników należeć będzie np.
  • praca przy zwierzętach hodowlanych
  • wykonywanie prac polowych
  • obsługa maszyn rolniczych
  • wykonywanie wszelkich napraw
  • inne prace pomocnicze wynikające z prowadzenia gospodarstwa.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w rolnictwie/gospodarstwie rolnym
  • język niemiecki- dobra znajomość
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności do majsterkowania
  • dobra kondycja fizyczna i siła

Oferta:

  • Zamieszkanie- na miejscu w gospodarstwie
  • pełne wyżywienie

Aplikacja:
CV z opisaniem swojego doświadczenia, oraz informacją na temat możliwego terminu wyjazdu prosimy przesyłać na adres:
praca.niemcy2013@wp.pl
w temacie maila prosimy napisać: Rolnictwo

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/aktualna-praca-niemcy-robotnik-gospodarczy-dla-par-w-rolnictwie/

ID ogłoszenia: 282525a7bf6070c0

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy w rolnictwie dla par robotnik gospodarczy”

  1. LUKASZ87 na 16 marca 2014 @ 18:19

    Witam serdecznie mam 27 lat z doświadczeniem znajomość języka w stopniu komunikatywnym oraz j niemiecki w stopniu słabym. PODEJME PRACĘ OD MAJA proszę o kontakt 782365142 Łukasz