€ 5 euro netto

Niemcy praca fizyczna w rolnictwie dla robotnika gospodarczego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 23:27

Poszukujemy pracowników fizycznych do pomocy w gospodarstwie rolnym. Praca w Niemczech przy zwierzętach, obsłudze maszyn, z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: Gospodarstwa na terenie Niemiec

Wynagrodzenie: 5 euro netto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za wsparcie Gospodarza w gospodarstwie.
  • Do zadań pracownika będzie należało wykonywanie wszelkich prac pomocniczych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będą między innymi: drobne naprawy- naprawa dachów, maszyn, praca przy trzodzie chlewnej i mlecznej, obsługiwanie maszyn rolniczych, wykonywanie prac polowych.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy- konieczne
  • umiejętność majsterkowania, sprawność manualna
  • obowiązkowo: dobra znajomość języka niemieckiego
  • oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu gospodarstwa lub pracach pomocniczych. Prosimy opisać doświadczenie w CV

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz wyżywienie na terenie gospodarstwa

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie swojego CV- obowiązkowo z uwzględnieniem doświadczenia na adres: praca.niemcy2013@wp.pl

ID ogłoszenia: 44252a5992153e72

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna w rolnictwie dla robotnika gospodarczego”

  1. LUKASZ87 na 16 marca 2014 @ 18:16

    Witam serdecznie mam 27 lat pracowałem na podobnym stanowisku znajomość języka w stopniu komunikatywnym oraz j niemiecki w stopniu słabym. PODEJME PRACĘ OD MAJA proszę o kontakt 782365142 Łukasz