€ 9,50 euro brutto/h + premie

Niemcy praca fizyczna w sklepie bez języka od zaraz wykładanie towaru na półki Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 maja 2016 04:58

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w supermarkecie z Kolonii dla pracowników fizycznych. Niemcy praca bez znajomości języka przy wykładaniu towaru od czerwca 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w supermarkecie

Start: od zaraz, początek od czerwca 2016

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • uzupełnianie brakujących produktów na półkach sklepowych
  • pomoc w rozkładaniu dostaw na magazynie w odpowiednie miejsca
  • kontrolowanie jakości produktów na sklepie i zdejmowanie z hali sprzedażowej produktów przeterminowanych lub uszkodzonych
  • ustawianie cen i promocji

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja
  • uczciwość
  • rzetelność, skrupulatność
  • pracowitość, punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • motywacja
  • mile widziane doświadczenie
  • spryt
  • umiejętność pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • liczne dodatki oraz premie przyznawane za wydajność
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • pomoc w zorganizowaniu taniego zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem danych kontaktowych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule prosimy wpisać: fizycznawsklepie/06/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-kolonia-czerwiec-2016/

ID ogłoszenia: 403573cf38158d37

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca fizyczna w sklepie bez języka od zaraz wykładanie towaru na półki Kolonia”

  1. agadarek na 20 maja 2016 @ 11:36

    Witam jeste za interesowany tą ofertą fizyczna w sklepie /06/16

  2. witam prosze o kontakt w sprawie pracy,pracowalem na sklepie wiec znam sie na rzeczy jestem mlody i silny tel 666598587

  3. Marcin.Szewczyk na 22 maja 2016 @ 10:06

    Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Mam doświadczenie przy wykładaniu towarów .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl