€ 1650 euro brutto/mc

Niemcy praca fizyczna w sklepie wykładanie towarów na półki bez języka Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 26 września 2016 05:01

Znana sieć dyskontów spożywczych z Münster da zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów na półki sklepowe.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towarów w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Münster

Zarobki: 1650 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • uzupełnianie brakującego asortymentu na półkach
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek i przeliczenie towarów
  • raportowanie braków lub ewentualnych błędów
  • usuwanie z półek sklepowych produktów z krótką datą ważności lub przeterminowanych
  • ustawianie promocji, zmiana cen
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zorganizowanie, szybkość, zwinność
  • zdolność do logicznego myślenia
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • uczciwe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • 28 dni urlopu rocznie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie, Münster″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 13557e804f25ce00

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna w sklepie wykładanie towarów na półki bez języka Münster”

  1. Witam.
    Ja wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy.
    Chciałybysmy wiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się ten market?
    Obecnie przebywamy w Munster. Jesteśmy absolwentkami studiów wyższych. Język niemieckie w stopniu komunikatywnym.

    Pozdrawiam
    Daria Schiel
    d_schiel@o2.pl