€ ok. 950 euro netto

Niemcy praca we Freiburgu w hotelu 4* dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 02:55

Hotel 4* z Freiburga da pracę w Niemczech na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Oferta z zakwaterowaniem i wyżywieniem na miejscu.

Stanowisko: Pokojówka
Miejsce zatrudnienia: Freiburg, Niemcy
Wynagrodzenie: około 950 euro netto miesięcznie

Opis zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się sprzątaniem pokoi gościnnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • porządkowanie miejsc ogólodostępnych w hotelu
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia zawodowego
  • konieczność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • pracę w hotelu czterogwiazdkowym
  • praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie przez pół roku a później za te samo wynagrodzenie 5 dni po 8 godzin pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej na miejscu z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • dobre zarobki i uczciwe warunki pracy
  • zamieszkanie w pokoju 2 osobowym oraz wyżywienie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@praca-hotel.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-hotel-niemcy-id424483.html

ID ogłoszenia: 954581fbbaf078d4