€ 00,00

Niemcy praca Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 28 listopada 2013 02:18

Agencja dla klienta z Kolonii poszukuje pracowników, Hydraulików na stanowisko monter instalacji sanitarnych do pracy w Niemczech. Nie wymagana znajomość języka.

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu, oddziałem regionalnym w Grudziądzu oraz przedstawicielstwami w Rumunii i na Ukrainie.
Obecnie poszukujemy dla naszego niemieckiego Klienta osób na stanowisko: Monter instalacji sanitarnych.

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia
  • mile widziani pracownicy z doświadczeniem nabytym w pracy w Niemczech

Zadania:

  • wykonanie kompletnej instalacji sanitarnej i grzewczej w domach wielorodzinnych
  • kładzenie ogrzewania podłogowego
  • drobne prace elektryczne: podłączenia i montowanie gniazdek i przełączników oraz kładzenie okablowania

Oferujemy:
kontrakt na dłuższy okres czasu

Prosimy o przesyłanie cv na adres: job@epser.com z załączoną poniżej klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).

ID ogłoszenia: 4652932f8aa88de

1 odpowiedź na “Niemcy praca Hydraulik – Monter instalacji sanitarnych Kolonia”

  1. Leszek Olszyna na 6 stycznia 2014 @ 19:12

    Witam
    W tym roku skończę 52 lata jestem instalatorem z 25 letnim stażem,
    instalacje we wszystkich technologiach PP,PEX.MIEDŻ,OGRZEWANIE ,PODŁOGOWE,BIAŁY MONTAŻ,LUTOWANIE NA TWARDO.itp.Oprócz wyuczonego zawodu potrafię wykonać wiele innych robot wykończeniowych jak elektrykę,malowanie ,tapetowanie sufity podwieszane
    murowanie, tynkowanie nawet umie kłaść płytki itp.
    Posiadam Obywatelstwo Niemieckie,po kursie języka niemieckiego pozwalający na zrozumieniu poleceń oraz udzielenia prostych odpowiedzi.
    Ostatnio pracowałem 7 lat w Holandii
    Mimo mojego wieku jestem w dobrej kondycji fizycznej.
    czekam na odpowiedz
    pozdrawiam Leszek Olszyna

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez firmaeurokontakt

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez firmaeurokontakt »