€ 10 euro brutto/h + dodatki

Niemcy praca dostawca jedzenia – kierowca kat.B bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 grudnia 2016 04:38

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy jedzenia. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat.B – dostawca jedzenia
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy plus liczne dodatki

Zakres zadań:

  • dostarczanie jedzenia zamawianego drogą elektroniczną lub telefonicznie
  • wydawanie zamówień klientom
  • rozliczanie z klientami – wydawanie paragonów
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami
  • szybkie i sprawne rozwożenie dań

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • świetna orientacja w terenie
  • konieczność pracy wieczorami oraz w weekendy
  • szybkość w nauce nowych rzeczy i chęć rozwoju
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia samochód służbowy klasy B – corsa/fiesta/fabia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniu służbowym
  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • wprowadzenie w obowiązki
  • opieka polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver@consultant.com z dopiskiem: „dostawcajedzenia/01/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4725865cdd637172