€ 1800-2500 netto

Niemcy praca jako Inżynier mechanik-konstruktor w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2018 02:40

Firma z branży przemysłowej w Ulm poszukuje od zaraz wykwalifikowanych inżynierów mechaników – konstruktorów do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu i serwisowaniu urządzeń.

Dla naszego wieloletniego klienta w Niemczech, poszukujemy inżynierów na stanowisko mechanika/konstruktora, oraz innych (automatyk, mechatronik itp)

Obowiązki
– budowa, instalacja, montaż i serwis maszyn i urządzeń,
– rozpoznanie i naprawa usterek,
– przeprowadzanie pomiarów i prowadzenie dokumentacji

Wymagania
– mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym
stanowisku,
– wymagana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie,
– niemiecką umowę o pracę z możliwością przejęcia przez
pracodawcę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy darmowe mieszkanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: Aplikuj lub kontakt telefoniczny 77 454 85 66
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 3955b923e56afc90

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.