€ 1,700.00

Niemcy praca jako Kamieniarz w Kolonii – obróbka kamienia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 23:47

Firma kamieniarska z Kolonii poszukuje pracownika fizycznego na stanowisko kamieniarza przy obróbce materiału z kamienia naturalnego. Oferta z komunikatywną znajomością języka.

Jesteś kamieniarzem?
Szukasz aktualnie pracy?

Jesteśmy niemieckim oddziałem jednej z najbardziej renomowanych brytyjskich agencji pośrednictwa pracy CBSbutler. Nasza działalność skupia się na szerokim spektrum dyscyplin technicznych, które w pełni zaspokoją wymagania kandydatów wiążących swoją przyszłość z pracą w branży inżynieryjnej oraz produkcyjnej.
Kamieniarz budowlany / nagrobkowy (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
• obróbka i montaż kamienia naturalnego
• cięcie poszczególnych elementów
• piłowanie i polerowanie kamienia
• praca na podstawie projektu
• obsługa maszyn kamieniarskich

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie w branży – kamieniarstwo budowlane (głównie różnego rodzaju stopnie, blaty i schody wykonywane na indywidualne zlecenie klienta )
• doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia
• umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami do obróbki kamienia
• umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
• umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech
• dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech
• opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub w języku niemieckim na adres: aliskiewicz@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 16153e4c0fe593d3