€ 10-12€ brutto

Niemcy praca jako kierowca kat.C, C1, E 95 w Deutsche Post, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:45

Firma Deutsche Post odziała w Münster poszukuje od zaraz kierowców kat.C oraz C1 do podjęcia pracy w Niemczech przy transporcie przesyłek. Oczekiwana co najmniej podstawowa znajomość języka.

Stanowisko: kierowca

Miejsce: Münster

Start: od zaraz

Zarobki: 10-12 Euro brutto/h

Zadania:

Przewożenie przesyłek pocztowych / kurierskich.

Poszukiwani Kierowcy do pracy w Deutsche Post Kategoria C,C1,E 95

tel do kontaktu 0049 15775514400 lub proszę wiadomosc na Whatss app wysle cala oferte.

ID ogłoszenia: 7755e1f39669ad49

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Klaudia12
  • Zarejestrowany od: 16 września 2019

Inne przedmioty dodane przez Klaudia12

Ostatnie przedmioty dodane przez Klaudia12 »