€ 2750 Euro brutto

Niemcy praca jako kierowca kat. C+E ADR od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 marca 2019 12:47

Firma transportowa z Augsburga od zaraz poszukuje kierowców kat. C+E z ADR gotowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy przewozie towarów pojazdami typu silos / cysterna.

Kierowca ciężarówki, (CE+ADR)
Miejsce pracy: okolice Augsburg (Niemcy/Bawaria)

Zakres obowiązków:
• Kierowanie ciężarówki silos/cysterna (CE).
• Załadunki, rozładunki towarów ADR.
• Obsługa pompy do załadunku i rozładunku.
• Zadbanie o bezpieczeństwo i czystość prowadzącego pojazdu.

Wymagania:
• Prawa jazdy kategorii C+E, cysterny/silosy
• Wpis 95 do prawa jazdy.
• Pełne pozwolenie ADR na transport towarów niebezpiecznych.
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
• 2 letnie doświadczenie w transporcie towarów niebezpiecznych
• Umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy:
• Pensję zasadniczą w wysokości 2750€ brutto miesięcznie. Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
• Umowę o pracę stałą bezpośrednio z pracodawcą.
• Ubranie robocze.
• Dodatek na święta bożego narodzenia (550€)
• Bardzo dobre warunki wykonywania pracy.
• Zakwaterowanie po przez pracodawcę.
• 28 dni urlopu rocznego

Prosimy o załączenie klauzuli:

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim lub angielskim pod adresem k.gorska@trenkwalder.com lub o kontakt pod numer +12 625 16 10

ID ogłoszenia: 2105c8f8a5e09805

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez trenkwalderKRK

Ostatnie przedmioty dodane przez trenkwalderKRK »