€ 12,52

Niemcy praca jako kierowca kat. C+E w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 05:44

Firma transportowa z okolic Berlina poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy przewozie towarów (bioprodukty) w systemie 3/1.

Posrednictwo pracy ALEX-JOB poszukuje osob zaintersowanch praca jako kierowca dla duzego magazynu z bioproduktami na terenie Berlina.
System pracy 3/1 lub do uzgodnienia

OPIS STANOWISKA
Rozwozenie towaru do wyznaczonych punktow
Wspomaganie pracy przy zaladunku i rozladunku towaru
Zabespieczenie ladunku
Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu i jego czystosc

WYMAGANIA
Czynne prawo jazdy kat C+E Kod 95
Karta kierowcy
Umiejetnosc pracy w zespole
Checi do pracy, zaangazownie
Uczciwosc i sumiennosc
Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY
Stabilne warunki zatrudnienia
Umowe o prace z niemiecka firma
Prace w przyjaznej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Codzienne diety
Zakwaterownie
Ubezpieczenie, skladki socjalne i emerytalne odprowadzane na tereie Niemiec
Mozliwosc ubiegania sie o kirdengeld

ID ogłoszenia: 4705bc71f433cb07

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako kierowca kat. C+E w Berlinie od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany tym ogłoszdniem. Jak się kontaktować po więcej szczegółów.?