€ do uzgodnienia

Niemcy praca jako kurier dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 04:26

Firma logistyczna z Essen zatrudni osoby na stanowisko kuriera do rozwożenia przesyłek i listów dla klientów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Pracodawca zapewnia przeszkolenie i samochód służbowy.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B
Miejsca pracy: Dortmund, Essen, Berlin, Frankfurt, Kassel
Zarobki: do ustalenia
Nr. Ref.: K/KB/12/2016

Obowiązki:

  • dzień roboczy rozpoczyna się od odbioru przesyłek z magazynu głównego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozwiezienie przesyłek
  • pracownik używa również skanera ręcznego
  • konieczne jest dbanie o przesyłki i prowadzenie skrupulatnej dokumentacji

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • dobra orientacja w terenie
  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy z ludźmi, optymizm
  • atutem będzie zdolność obsługi skanera ręcznego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego lokum i częściowe dofinansowanie do kosztów zamieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie i konkurencyjne stawki
  • dla najsumienniejszych pracowników możliwość awansu w późniejszym czasie
  • wsparcie doświadczonego współpracownika w pierwszych tygodniach
  • przeszkolenie
  • samochód służbowy – VW Crafter
  • wolne soboty i niedziele

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 269584dc6a08dd88

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako kurier dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek Essen”

  1. martin7777 na 15 grudnia 2016 @ 21:32

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą.Jesli można to proszę o kontakt 015214636774.Obiecuje zadowolenie z mojej pracy